Logo

Nowe mieszkanie, 51,09 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B1-M13

651 398 zł

12 750 zł /m²

Rata 3 048 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Nowa Huta, Branice, ul. Szymańskiego

3 pokoje, mieszkanie 51,09 m², piętro 3, oferta nr B1-M13, Nowe Branice – Etap II, Kraków, Nowa Huta, Branice, ul. Szymańskiego
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 0
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 1
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 2
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 3
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.09 m², B1-M13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,09 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,34 m²), balkon (2,42 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę