Logo

Nowe mieszkanie, 42,62 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B1-M19

566 846 zł

13 300 zł /m²

Rata 2 652 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Nowa Huta, Branice, ul. Szymańskiego

2 pokoje, mieszkanie 42,62 m², parter, oferta nr B1-M19, Nowe Branice – Etap II, Kraków, Nowa Huta, Branice, ul. Szymańskiego
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 0
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 1
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 2
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 3
Nowe Branice – Etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.62 m², B1-M19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,62 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (23,90 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę