Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,10 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 25863/2089/OMS

505 000 zł

9 510 zł /m²

Rata 2 363 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Stare Miasto, Szpitalna

3 pokoje, mieszkanie 53,10 m², piętro 5, oferta nr , 25863/2089/OMS, Wrocław, Stare Miasto, Szpitalna
25863/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25863/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25863/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25863/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25863/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,10 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,52 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1967

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę