+5
Nowe mieszkanie, 56,47 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2A-M1
927 852 zł
16 431 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 341 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Szarotki Park
Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Szarotki 27

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,47 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Termin oddania:
I kwartał 2027
Zapytaj o ofertę