Logo

Nowe mieszkanie, 101,00 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr 2A-M2

1 658 035 zł

16 416 zł /m²

Rata 7 758 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Szarotki Park

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Szarotki 27

5 pokoi, mieszkanie 101,00 m², piętro 1, oferta nr 2A-M2, Szarotki Park, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Szarotki 27
Szarotki Park - zdjęcie nr 0
Szarotki Park - zdjęcie nr 1
Szarotki Park - zdjęcie nr 2
Szarotki Park - zdjęcie nr 3
Szarotki Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 101 m², 2A-M2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

101,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

2

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (2,88 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę