Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,40 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43894

999 999 zł

13 812 zł /m²

Rata 4 679 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Św. Wincentego

3 pokoje, mieszkanie 72,40 m², piętro 1, oferta nr , 43894, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Św. Wincentego
43894 - zdjęcie nr 0
43894 - zdjęcie nr 1
43894 - zdjęcie nr 2
43894 - zdjęcie nr 3
43894 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,40 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę