Logo

Nowe mieszkanie, 73,55 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr 8.B.6

2 442 312 zł

33 206 zł /m²

Rata 11 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piotra 4

Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4

3 pokoje, mieszkanie 73,55 m², piętro 7, oferta nr 8.B.6, Piotra 4, Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4
Piotra 4 - zdjęcie nr 0
Piotra 4 - zdjęcie nr 1
Piotra 4 - zdjęcie nr 2
Piotra 4 - zdjęcie nr 3
Piotra 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.55 m², 8.B.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,55 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę