Logo

Nowe mieszkanie, 73,80 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr 7.B.6

2 365 913 zł

32 058 zł /m²

Rata 11 070 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piotra 4

Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4

3 pokoje, mieszkanie 73,80 m², piętro 6, oferta nr 7.B.6, Piotra 4, Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4
Piotra 4 - zdjęcie nr 0
Piotra 4 - zdjęcie nr 1
Piotra 4 - zdjęcie nr 2
Piotra 4 - zdjęcie nr 3
Piotra 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.8 m², 7.B.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,80 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę