Logo

Nowe mieszkanie, 79,51 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr 8.C.5

2 570 119 zł

32 324 zł /m²

Rata 12 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piotra 4

Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4

4 pokoje, mieszkanie 79,51 m², piętro 7, oferta nr 8.C.5, Piotra 4, Gdynia, Śródmieście, ul. Św. Piotra 4
Piotra 4 - zdjęcie nr 0
Piotra 4 - zdjęcie nr 1
Piotra 4 - zdjęcie nr 2
Piotra 4 - zdjęcie nr 3
Piotra 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 79.51 m², 8.C.5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,51 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę