Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,60 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr TB#605970762

660 000 zł

13 866 zł /m²

Rata 3 088 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Starej Baśni

3 pokoje, mieszkanie 47,60 m², piętro 3, oferta nr , TB#605970762, Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Starej Baśni
TB#605970762 - zdjęcie nr 0
TB#605970762 - zdjęcie nr 1
TB#605970762 - zdjęcie nr 2
TB#605970762 - zdjęcie nr 3
TB#605970762 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,60 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę