Logo

Nowe mieszkanie, 59,26 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B8-1

491 858 zł

8 300 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stanisławie, ul. Stanisławie 7A

3 pokoje, mieszkanie 59,26 m², parter, oferta nr B8-1, Młode Stanisławie - bud B8, B9, Stanisławie, ul. Stanisławie 7A
Młode Stanisławie - bud B8, B9 - zdjęcie nr 0
Młode Stanisławie - bud B8, B9 - zdjęcie nr 1
Młode Stanisławie - bud B8, B9 - zdjęcie nr 2
Młode Stanisławie - bud B8, B9 - zdjęcie nr 3
Młode Stanisławie - bud B8, B9 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.26 m², B8-1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,26 m²

Piętro:

parter

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę