+3
Nowe mieszkanie, 55,78 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B9-9
496 442 zł
8 900 zł /m²
Rata 2 323 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Młode Stanisławie - bud B8, B9
Stanisławie, ul. Stanisławie 7A

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,78 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
garaż, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę