Logo

Nowe mieszkanie, 69,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 12

873 480 zł

12 550 zł /m²

Rata 4 087 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja KATER Pallas

Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33

3 pokoje, mieszkanie 69,60 m², parter, oferta nr 12, KATER Pallas, Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33
KATER Pallas - zdjęcie nr 0
KATER Pallas - zdjęcie nr 1
KATER Pallas - zdjęcie nr 2
KATER Pallas - zdjęcie nr 3
KATER Pallas - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.6 m², 12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (22,28 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę