Logo

Nowe mieszkanie, 43,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25

535 203 zł

12 250 zł /m²

Rata 2 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja KATER Pallas

Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33

2 pokoje, mieszkanie 43,69 m², piętro 1, oferta nr 25, KATER Pallas, Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33
KATER Pallas - zdjęcie nr 0
KATER Pallas - zdjęcie nr 1
KATER Pallas - zdjęcie nr 2
KATER Pallas - zdjęcie nr 3
KATER Pallas - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.69 m², 25
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,69 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,62 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę