Logo

Nowe mieszkanie, 32,15 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 79

409 913 zł

12 750 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja KATER Pallas

Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33

1 pokój, mieszkanie 32,15 m², piętro 4, oferta nr 79, KATER Pallas, Kielce, Centrum, ul. Śniadeckich 33
KATER Pallas - zdjęcie nr 0
KATER Pallas - zdjęcie nr 1
KATER Pallas - zdjęcie nr 2
KATER Pallas - zdjęcie nr 3
KATER Pallas - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.15 m², 79
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,15 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,22 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę