Logo

Nowe mieszkanie, 77,42 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B.1.3

1 780 660 zł

23 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 331 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smolna 4

Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4

3 pokoje, mieszkanie 77,42 m², parter, oferta nr B.1.3, Smolna 4, Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4
Smolna 4 - zdjęcie nr 0
Smolna 4 - zdjęcie nr 1
Smolna 4 - zdjęcie nr 2
Smolna 4 - zdjęcie nr 3
Smolna 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.42 m², B.1.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,42 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (72,00 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę