Logo

Nowe mieszkanie, 44,62 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.2.3

1 113 269 zł

24 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 209 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smolna 4

Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4

2 pokoje, mieszkanie 44,62 m², piętro 1, oferta nr A.2.3, Smolna 4, Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4
Smolna 4 - zdjęcie nr 0
Smolna 4 - zdjęcie nr 1
Smolna 4 - zdjęcie nr 2
Smolna 4 - zdjęcie nr 3
Smolna 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.62 m², A.2.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,62 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,80 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę