Logo

Nowe mieszkanie, 63,86 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A.4.1

1 593 307 zł

24 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smolna 4

Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4

3 pokoje, mieszkanie 63,86 m², piętro 3, oferta nr A.4.1, Smolna 4, Sopot, Świemirowo, ul. Smolna 4
Smolna 4 - zdjęcie nr 0
Smolna 4 - zdjęcie nr 1
Smolna 4 - zdjęcie nr 2
Smolna 4 - zdjęcie nr 3
Smolna 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.86 m², A.4.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,86 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę