Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,45 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr TC261541

550 000 zł

8 807 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Opole, Skautów Opolskich

3 pokoje, mieszkanie 62,45 m², piętro 7, oferta nr , TC261541, Opole, Skautów Opolskich
TC261541 - zdjęcie nr 0
TC261541 - zdjęcie nr 1
TC261541 - zdjęcie nr 2
TC261541 - zdjęcie nr 3
TC261541 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,45 m²

Piętro:

7 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę