Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,23 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BESW-MS-15330

684 208 zł

9 742 zł /m²

Rata 3 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Siechnice

3 pokoje, mieszkanie 70,23 m², parter, oferta nr , BESW-MS-15330, Siechnice
BESW-MS-15330 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-15330 - zdjęcie nr 1
BESW-MS-15330 - zdjęcie nr 2
BESW-MS-15330 - zdjęcie nr 3
BESW-MS-15330 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,23 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,76 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę