Logo

Nowe mieszkanie, 78,67 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr L 3_M06

1 448 315 zł

18 410 zł /m²

Rata 6 776 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Clou Lindego

Kraków, Bronowice, ul. Samuela Bogumiła Lindego 5

SALON Z ANEKSEM27,97 m²SYPIALNIA12,16 m²SYPIALNIA12,01 m²ŁAZIENKA5,52 m²WC2,82 m²KORYTARZ18,19 m²BALKON2,35 m²TARAS20,85 m²
Wymiary mieszkania 78.67 m², L 3_M06
Clou Lindego - zdjęcie nr 0
Clou Lindego - zdjęcie nr 1
Clou Lindego - zdjęcie nr 2
Clou Lindego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 78.67 m², L 3_M06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,67 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,35 m²), taras (20,85 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę