Logo

Nowe mieszkanie, 72,58 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B10/112

1 079 432 zł

14 872 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 050 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Praga

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa

3 pokoje, mieszkanie 72,58 m², parter, oferta nr B10/112, Nowa Praga, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa
Nowa Praga - zdjęcie nr 0
Nowa Praga - zdjęcie nr 1
Nowa Praga - zdjęcie nr 2
Nowa Praga - zdjęcie nr 3
Nowa Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 72.58 m², B10/112
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,58 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (36,36 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę