+17
Nowe mieszkanie, 43,20 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr B10/022
753 668 zł
17 446 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 526 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowa Praga
Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,20 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,67 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2026
Zapytaj o ofertę