Logo

Nowe mieszkanie, 49,85 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr B9/112

813 757 zł

16 324 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 807 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Praga

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa

2 pokoje, mieszkanie 49,85 m², piętro 6, oferta nr B9/112, Nowa Praga, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa
Nowa Praga - zdjęcie nr 0
Nowa Praga - zdjęcie nr 1
Nowa Praga - zdjęcie nr 2
Nowa Praga - zdjęcie nr 3
Nowa Praga - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 49.85 m², B9/112
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,85 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę