+3
Nowe mieszkanie, 45,65 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B10/116
753 228 zł
16 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 524 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowa Praga
Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Rozwojowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,65 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,15 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2026
Zapytaj o ofertę