Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 14794/10630/OMS

679 000 zł

10 778 zł /m²

Rata 3 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Ołbin, Rozbrat

3 pokoje, mieszkanie 63,00 m², piętro 3, oferta nr , 14794/10630/OMS, Wrocław, Ołbin, Rozbrat
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 0
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 1
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 2
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 3
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 4
14794/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę