Logo

Nowe mieszkanie, 61,43 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr C1.07.02

853 877 zł

13 900 zł /m²

Rata 3 995 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3

3 pokoje, mieszkanie 61,43 m², piętro 7, oferta nr C1.07.02, Apartamenty Reytana, Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.43 m², C1.07.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,43 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,04 m²)

Termin oddania:

C - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę