Logo

Nowe mieszkanie, 41,53 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C3.01.08

448 524 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 099 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3

2 pokoje, mieszkanie 41,53 m², piętro 1, oferta nr C3.01.08, Apartamenty Reytana, Bielsko-Biała, ul. Rejtana 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 0
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 1
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 2
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 3
Apartamenty Reytana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.53 m², C3.01.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,53 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,80 m²)

Termin oddania:

C - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę