Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 80,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 41200

776 850 zł

9 711 zł /m²

Rata 3 635 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 80 m², ul. Raciborska, Katowice

Katowice, ul. Raciborska

3 pokoje, mieszkanie 80,00 m², piętro 4, oferta nr , 41200, Katowice, ul. Raciborska
41200 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 80 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę