Logo

Nowe mieszkanie, 46,22 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr POGO/A/7F

540 312 zł

11 690 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 528 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pogonowskiego 73

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Pogonowskiego 73

SALON Z ANEKSEM16,64 m²SYPIALNIA9,06 m²SYPIALNIA8,64 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ7,83 m²BALKON14,19 m²
Wymiary mieszkania 46.22 m², POGO/A/7F
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 0
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 1
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 2
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.22 m², POGO/A/7F
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,22 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,19 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę