Logo

Nowe mieszkanie, 56,26 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr POGO/D/4E

675 120 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 159 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pogonowskiego 73

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Pogonowskiego 73

SALON Z ANEKSEM21,58 m²SYPIALNIA10,71 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA4,32 m²KORYTARZ9,35 m²BALKON8,22 m²TARAS53,24 m²
Wymiary mieszkania 56.26 m², POGO/D/4E
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 0
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 1
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 2
Pogonowskiego 73 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.26 m², POGO/D/4E
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,26 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,22 m²), taras (53,24 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę