Logo

Nowe mieszkanie, 57,48 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 017/7

890 887 zł

15 499 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 168 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie VII

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Podskarbińska/ Iławska

SALON Z ANEKSEM20,99 m²SYPIALNIA11,74 m²SYPIALNIA9,92 m²ŁAZIENKA4,25 m²GARDEROBA3,67 m²KORYTARZ6,91 m²BALKON6,38 m²
Wymiary mieszkania 57.48 m², 017/7
Aleje Praskie VII - zdjęcie nr 0
Aleje Praskie VII - zdjęcie nr 1
Aleje Praskie VII - zdjęcie nr 2
Aleje Praskie VII - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.48 m², 017/7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,48 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,38 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę