Logo

Nowe mieszkanie, 54,32 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D2.1.0.4

902 884 zł

16 622 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 224 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Targówek VI

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Płosa 8

SALON Z ANEKSEM22,72 m²SYPIALNIA9,56 m²SYPIALNIA8,03 m²ŁAZIENKA5,19 m²KORYTARZ8,82 m²TARAS6,48 m²OGRÓDEK50,26 m²
Wymiary mieszkania 54.32 m², D2.1.0.4
Nowy Targówek VI - zdjęcie nr 0
Nowy Targówek VI - zdjęcie nr 1
Nowy Targówek VI - zdjęcie nr 2
Nowy Targówek VI - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.32 m², D2.1.0.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,32 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,48 m²), ogródek (50,26 m²)

Termin oddania:

VI etap - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę