Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,60 m², 3 pokoje, 7 piętro, oferta nr TN360999

480 000 zł

10 526 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdynia, Obłuże, Płk. Stanisława Dąbka

3 pokoje, mieszkanie 45,60 m², piętro 7, oferta nr , TN360999, Gdynia, Obłuże, Obłuże, Płk. Stanisława Dąbka
TN360999 - zdjęcie nr 0
TN360999 - zdjęcie nr 1
TN360999 - zdjęcie nr 2
TN360999 - zdjęcie nr 3
TN360999 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,60 m²

Piętro:

7 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę