Logo

Nowe mieszkanie, 66,30 m², 3 pokoje, parter, oferta nr E6

643 110 zł

9 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 009 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

3 pokoje, mieszkanie 66,30 m², parter, oferta nr E6, Enklawa Natury etap II, Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80
Enklawa Natury etap II - zdjęcie nr 0
Enklawa Natury etap II - zdjęcie nr 1
Enklawa Natury etap II - zdjęcie nr 2
Enklawa Natury etap II - zdjęcie nr 3
Enklawa Natury etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.3 m², E6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,30 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,35 m²), ogródek (25,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę