+6
Nowe mieszkanie, 44,81 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E16
450 341 zł
10 050 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 107 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Enklawa Natury etap II
Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 80

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,81 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,58 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę