Logo

Apartamenty Oszmiańska IIHome Invest - mieszkania na sprzedaż

991 362 – 1 966 255 zł

16 257 – 18 671 zł /m²

Warszawa, Targówek, ul. Oszmiańska 20, 22

Wirtualna makieta 3D inwestycji Apartamenty Oszmiańska II
Plan pięter inwestycji Apartamenty Oszmiańska II
Plan pięter
Apartamenty Oszmiańska II - zdjęcie nr 1
Apartamenty Oszmiańska II - zdjęcie nr 2
Apartamenty Oszmiańska II - zdjęcie nr 3
10
Lokalizacja inwestycji Apartamenty Oszmiańska II
Mapa
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 - 5 pok.

Powierzchnia:

60,98 – 105,31 m²

Dostępne piętra:

5 - 6 piętro

Wys. mieszkania:

2,85 m

Termin oddania:

etap II - I kwartał 2026

Poznaj układ i wymiary lokalu
Poznaj układ i wymiary lokalu w kilka sekund!

Dzięki naszym funkcjonalnościom:

  • checkzmierzysz odległości między ścianami
  • checksprawdzisz ustawienie i wymiary mebli
  • checkocenisz proporcje i układ pomieszczeń
  • checkoszczędzisz czas oglądając tylko pasujące Ci lokale

Inne inwestycje oferenta

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę