Logo

Nowe mieszkanie, 62,43 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 68

1 023 852 zł

16 400 zł /m²

Rata 4 790 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września

3 pokoje, mieszkanie 62,43 m², piętro 9, oferta nr 68, Piasta Towers Bud. 9, Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 0
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 1
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 2
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 3
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.43 m², 68
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,43 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

Bud. 9 - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę