Logo

Nowe mieszkanie, 57,79 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 9

913 082 zł

15 800 zł /m²

Rata 4 272 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września

2 pokoje, mieszkanie 57,79 m², piętro 1, oferta nr 9, Piasta Towers Bud. 9, Kraków, Mistrzejowice, os. Bohaterów Września
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 0
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 1
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 2
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 3
Piasta Towers Bud. 9 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.79 m², 9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,79 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,00 m²), balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

Bud. 9 - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę