Logo

Nowe mieszkanie, 59,29 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B0/01

965 496,15 zł

16 284,30 zł /m²

Rata 4 517 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Orzechowa 2

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Orzechowa 1

3 pokoje, mieszkanie 59,29 m², parter, oferta nr B0/01, Orzechowa 2, Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Orzechowa 1
SALON Z ANEKSEM20,08 m²SYPIALNIA11,28 m²SYPIALNIA10,32 m²ŁAZIENKA4,89 m²WC2,35 m²KORYTARZ10,37 m²OGRÓDEK83,01 m²OGRÓDEK8,32 m²
Wymiary mieszkania 59.29 m², B0/01
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.29 m², B0/01
B0/01
Plan piętra
Orzechowa 2 - zdjęcie nr 0
Orzechowa 2 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.29 m², B0/01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (83,01 m²), ogródek (8,32 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę