Logo

Nowe mieszkanie, 65,70 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C-4

1 379 700 zł

21 000 zł /m²

Rata 6 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Destino

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza

3 pokoje, mieszkanie 65,70 m², parter, oferta nr C-4, Destino, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza
Destino - zdjęcie nr 0
Destino - zdjęcie nr 1
Destino - zdjęcie nr 2
Destino - zdjęcie nr 3
Destino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.7 m², C-4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,70 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (52,13 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę