Logo

Nowe mieszkanie, 45,91 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B-10

1 046 748 zł

22 800 zł /m²

Rata 4 897 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Destino

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza

2 pokoje, mieszkanie 45,91 m², piętro 1, oferta nr B-10, Destino, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza
Destino - zdjęcie nr 0
Destino - zdjęcie nr 1
Destino - zdjęcie nr 2
Destino - zdjęcie nr 3
Destino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.91 m², B-10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,91 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę