Logo

Nowe mieszkanie, 47,71 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B-5

1 040 078 zł

21 800 zł /m²

Rata 4 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Destino

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza

2 pokoje, mieszkanie 47,71 m², parter, oferta nr B-5, Destino, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza
Destino - zdjęcie nr 0
Destino - zdjęcie nr 1
Destino - zdjęcie nr 2
Destino - zdjęcie nr 3
Destino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.71 m², B-5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (28,48 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę