Logo

Nowe mieszkanie, 45,30 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C-12

1 032 840 zł

22 800 zł /m²

Rata 4 832 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Destino

Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza

2 pokoje, mieszkanie 45,30 m², piętro 1, oferta nr C-12, Destino, Kraków, Bronowice, Bronowice Małe, ul. Odlewnicza
Destino - zdjęcie nr 0
Destino - zdjęcie nr 1
Destino - zdjęcie nr 2
Destino - zdjęcie nr 3
Destino - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.3 m², C-12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,92 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę