Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25561/2089/OMS

429 999 zł

8 431 zł /m²

Rata 2 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Chojnice, Michała Bałuckiego

3 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 1, oferta nr , 25561/2089/OMS, Chojnice, Michała Bałuckiego
25561/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25561/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25561/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25561/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25561/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,10 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę