Logo

Nowe mieszkanie, 61,11 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B15/C062

835 277 zł

13 668 zł /m²

Rata 3 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Miasto Moje

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62

3 pokoje, mieszkanie 61,11 m², piętro 4, oferta nr B15/C062, Miasto Moje, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62
SALON Z ANEKSEM22,52 m²SYPIALNIA11,98 m²SYPIALNIA10,42 m²ŁAZIENKA4,58 m²WC1,86 m²KORYTARZ9,90 m²LOGGIA6,86 m²
Wymiary mieszkania 61.11 m², B15/C062
Miasto Moje - zdjęcie nr 0
Miasto Moje - zdjęcie nr 1
Miasto Moje - zdjęcie nr 2
Miasto Moje - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.11 m², B15/C062
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,11 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo), parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,86 m²)

Termin oddania:

VIII etap - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę