Logo

Nowe mieszkanie, 63,61 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B15/B036

851 046 zł

13 379 zł /m²

Rata 3 982 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Miasto Moje

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62

3 pokoje, mieszkanie 63,61 m², piętro 2, oferta nr B15/B036, Miasto Moje, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Marywilska 62
SALON Z ANEKSEM21,21 m²SYPIALNIA13,10 m²SYPIALNIA12,21 m²ŁAZIENKA5,01 m²ŁAZIENKA3,92 m²KORYTARZ8,26 m²LOGGIA5,80 m²
Wymiary mieszkania 63.61 m², B15/B036
Miasto Moje - zdjęcie nr 0
Miasto Moje - zdjęcie nr 1
Miasto Moje - zdjęcie nr 2
Miasto Moje - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.61 m², B15/B036
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,61 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny (płatny dodatkowo), parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,80 m²)

Termin oddania:

VIII etap - II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę