Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr GRS-MS-3115

429 000 zł

8 495 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Marynarki Polskiej

3 pokoje, mieszkanie 50,50 m², parter, oferta nr , GRS-MS-3115, Ustka, Marynarki Polskiej
GRS-MS-3115 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-3115 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-3115 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-3115 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-3115 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę