Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,35 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TC445690

377 000 zł

6 574 zł /m²

Rata 1 764 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Koszalin, Marszałka Józefa Piłsudskiego

3 pokoje, mieszkanie 57,35 m², piętro 1, oferta nr , TC445690, Koszalin, Marszałka Józefa Piłsudskiego
TC445690 - zdjęcie nr 0
TC445690 - zdjęcie nr 1
TC445690 - zdjęcie nr 2
TC445690 - zdjęcie nr 3
TC445690 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,35 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę