Logo

Nowe mieszkanie, 80,54 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 15/54

1 191 992 zł

14 800 zł /m²

Rata 5 577 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Marcova Connect

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa

3 pokoje, mieszkanie 80,54 m², piętro 1, oferta nr 15/54, Marcova Connect, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Marcowa
Marcova Connect - zdjęcie nr 0
Marcova Connect - zdjęcie nr 1
Marcova Connect - zdjęcie nr 2
Marcova Connect - zdjęcie nr 3
Marcova Connect - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 80.54 m², 15/54
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,54 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę